Jedzenie które leczy

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Niech żywność będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo twoją żywnością tak już w starożytności mawiał Hipokrates. I nie ma w tym żadnej magii. Brukselka zapobiega powstawaniu nowotworów, kasza gryczana wzmacnia serce, suszone morele opóźniają proces starzenia się, a pomidory poleca się osobom cierpiącym na choroby nerek. Poznaj cenne właściwości produktów, które dobroczynnie wpłyną na Twój organizm i dodadzą Ci witalności. Skorzystaj z przepisów na smaczne i lecznicze dania.

Morrigan | 2012-02-26
AnnaJoanna | 2015-04-26