Komunikacja niewerbalna czyli mowa ciała od A do Z

Tłumaczenie: Zofia Pająk
Wydawnictwo: Jedność
Bible de la communication non verbale
Komunikacja niewerbalna,
Maciej448

Odbiorcy: wszyscy, którzy mają świadomość, jak wiele w naszym życiu zależy od kontaktu z drugim człowiekiem doradcy, liderzy, psychoterapeuci, osoby prowadzące treningi interpersonalne Dlaczego warto przeczytać tę książkę: Nie jest kolejną publikacją, która próbuje przekonać, że wystarczy: zrozumieć poszczególne gesty odkryć, czego rozmówca nie mówi zoptymalizować własny wizerunek opanować...

Odbiorcy:
doradcy, liderzy, psychoterapeuci, osoby prowadzące treningi interpersonalne
Dlaczego warto przeczytać tę książkę:
Nie jest kolejną publikacją, która próbuje przekonać, że wystarczy:
zrozumieć poszczególne gesty
odkryć, czego rozmówca nie mówi
zoptymalizować własny wizerunek
opanować narzędzia regulujące komunikację, by umieć dowolnie kierować relacjami z innymi.
Pokazuje, jak skomplikowane są ludzkie zachowania, przede wszystkim nasza mowa.
Tłumaczy, dlaczego nie da się po prostu zapamiętać znaczenia poszczególnych gestów, by stać się ekspertem od komunikacji niewerbalnej.
Skutecznie uczy mowy ciała, uczy lepszego rozumienia innych, ale przede wszystkim samego siebie!

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2012

źródło okładki: http://www.jednosc.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!