Niebo pełne żaru

Wydawnictwo: SCG
978-83-932826-1-6
sport
sepik

Ośmiokrotny Mistrz Świata i tajniki latania. Pasja, wiedza i doświadczenie. Ekstremum sportów ekstremalnych. Planowanie przelotów, centrowanie kominów, odszukiwanie noszeń, jak wygrywać zawody i mnóstwo innych porad od najbardziej utytułowanego pilota świata. Sebastian opowiada o żeglowaniu i lataniu, pierwszych lotach i pierwszych zawodach, zwycięstwach i porażkach, szybowcach i przyrządach,...

Sebastian opowiada o żeglowaniu i lataniu, pierwszych lotach i pierwszych zawodach, zwycięstwach i porażkach, szybowcach i przyrządach, bezpieczeństwie i podejmowaniu niezbędnego ryzyka.

źródło opisu: http://ksiazki.elay.media.pl/pl/lotnictwo/31-niebo-pelne-zaru.html

źródło okładki: http://ksiazki.elay.media.pl/31-90-thickbox/niebo-pelne-zaru.jpg

laderzlaki | 2014-10-03
Przeczytana: 29 sierpnia 2012

.... bardzo dobra książka opowiadająca historię wielkiego sportowca od początku jego kariery do czasów współczesnych

DarthMroover | 2013-11-28
Przeczytana: 06 grudnia 2012