Inna

Wydawnictwo: Poligraf
2 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Ayesha

Tego nie dowiesz się z tabloidów, telewizji czy serwisów plotkarskich! Poznaj prawdziwą historię Jolanty Rutowicz, która odważnie wkroczyła do polskiego show-biznesu, wywołując salonową rewolucję i niejeden skandal. Rutowicz fascynuje i denerwuje, prowokuje i łamie konwenanse, oczarowuje i bawi się swoim medialnym wizerunkiem, ale również emanuje pozytywną energią jak nikt inny na polskiej...

Tego nie dowiesz się z tabloidów, telewizji czy serwisów plotkarskich!

Rutowicz fascynuje i denerwuje, prowokuje i łamie konwenanse, oczarowuje i bawi się swoim medialnym wizerunkiem, ale również emanuje pozytywną energią jak nikt inny na polskiej scenie: „Ja mogę to osiągnąć i tego dokonam!”.
Dowiedz się, o co w tym wszystkim chodzi? Kto za tym stoi? Kim naprawdę jest Jolanta, ta postać z bajki…

Jej książka jest barwną opowieścią o marzeniach, wewnętrznej sile i pasji w dążeniu do celu.

Rutowicz odważnie zdradza kulisy telewizyjnego reality show, tajemnice brytyjskiego modelingu i polskiego show-biznesu, a także niepisane prawa rządzące światem celebrytów.

To książka o sile charakteru, przyjaźni, o mężczyznach, miłościach i niesamowitych zbiegach okoliczności. Szczera, zabawna i poruszająca.
Autorka dzieli się z czytelnikami tajemnicą własnego sukcesu i radzi, jak nie poddawać się przeciwnościom losu, nie ulegać presji opinii publicznej i nie dać się złamać plotkarskiej prasie. W swojej książce pisze:

Najpierw musicie mnie poznać taką, jaka jestem naprawdę. Bez medialnego szumu, tłumu wszystkowiedzących dziennikarzy, niewybrednych komentarzy internautów czy opinii publicznej, która niczym mantrę powtarza słowa: „różowy pony, tipsy, brokat i błyszczyki”.
Nie mam zamiaru zaprzeczać, prostować, dementować, ani tym bardziej się tłumaczyć. Niczego się nie wstydzę i niczego nie wymazuję ze swej przeszłości. Uwielbiam ją i doceniam wszystko, co miało miejsce w moim życiu! Gdyby nie przeszłość, nie byłoby mnie dzisiaj w tym miejscu, w którym jestem. Czy zmieniłam się przez ostatnie lata? A może od początku byłam inna, niż Wam się wydaje? Jaka? Po prostu – INNA.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2012

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl

Aneta | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

W szołbiznesie panuje jedna zasada jeśli wypadasz z gry i twoje skandale nie wzbudzają już żadnych emocji należy napisać książkę, ta zasada została już zastosowana przez wielu celebrytów niekoniecznie z dobrym skutkiem. Po co pisać książkę o niczym ? ano choćby po to aby wylądować w promocyjnym koszu w Biedronce na wyprzedaży...albo aby o sobie przypomnieć patrzcie tu jestem, lub wytłumaczyć się przed czytelnikiem z pewnych sytuacji nad którymi nie zapanowało się w przeszłości. Książka trafiła przez przypadek w moje ręce, przeczytałam w ciągu paru godzin, początkowo męcząca z każdej strony bije samochwalstwo ja ja ja jestem najlepsza najpiękniejsza itd. Męczyłam się. Zawsze zastanawiam się po co książka została napisana. Ta książka została napisana po to aby wytłumaczyć czytelnikowi że autorka Jolanta R. jest inna :-) patrz tytuł. Inna niż ta wykreowana przez specjalistę od marketingu, inna niż ta prezentowana w mediach. Może gdyby tę książkę napisał ktoś inny niż główna bohaterka...

Sylwianna | 2013-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2013

Jolanta /Rutowicz - :” Inna”. Autorka w swojej szokującej książce opisuje życie dziewczyny, która jest atrakcyjna i piękna , a przez to zauważana przez wszystkich. Jej inna strona posiadania nieprzeciętnej urody może zaskoczyć Czytelnika. Jolanta otwarcie pisze o swoim losie, zazdrości kobiet z najbliższego otoczenia oraz przyjaźniach zawieranych głównie z mężczyznami. Dowiadujemy się z książki dlaczego piękne kobiety nie są w stanie mieć bliskich przyjaciółek, a wspaniale odnajdują się w takich układach z mężczyznami. Pewnie w tym jednym wypadku nie ma mowy o zawiści i obgadywaniu , a jedynie czymś co można nazwać partnerstwem. Inna - jest więc partnerką biznesową, telewizyjną, modelką, stylistką, kreatorem mody.

Rutowicz wspaniale opisuje swój oryginalny charakter oraz sposób ubierania się. To co jednych szokuje dla innych oznacza wolność kreowania swojego stylu i ukazania nietypowego charakteru. Jak podkreśla autorka książki stroje u pięknych kobiet podkreślają ich...

magia78 | 2015-05-30
Na półkach: Przeczytane, 2013