Opowiadania z uśmiechem

Seria: Z parasolem
Wydawnictwo: Literatura
9788376721965
KAROLLA

Specjalnie z myślą o najmłodszych stworzyliśmy Opowiadania z uśmiechem – krótkie, ciepłe opowiadania, idealne do wyciszenia dziecka przed snem, przenoszące je w bezpieczne, magiczne krainy. Nasze bajki wzbogacą wyobraźnię dziecka, pomogą mu uporać się z ewentualnymi lękami, wesprą rozwój jego osobowości. Wywołają także uśmiech na jego twarzy – bajki są bowiem najlepszą receptą na szczęście.

Więc odpręż się, usiądź wygodnie, wyrównaj oddech, przytul swoją pociechę i… śmiało wkrocz do świata przygody!

Opowiadania napisali znani i doceniani, uhonorowani mnóstwem nagród, najlepsi polscy autorzy.

źródło opisu: http://www.wyd-literatura.com.pl

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl

katecz | 2015-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2015

Miło się nam czytało. Może nie wszystkie opowiadania były jednakowo super, ale wybór generalnie udany.

My jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy do niektórych opowiadań jeszcze nie raz.

Przeczytana: 28 grudnia 2013

Ciekawy pomysł, aby wartościowe opowiadania były zebrane w jednej książce. Przyjemnie się je czytało. Niestety nie zauroczyły mnie niczym.

Mama_i_Corka_i_Synek | 2016-09-02
Na półkach: Córci z Biblioteki
Przeczytana: 20 sierpnia 2016

Książka warta przeczytania, opowiadania ciekawe, zabawne, ale przede wszystkim z morałem. Polecam jako Mama,a niech potwierdzi to fakt,że moja Córcia przeczytała je po kilka razy;)

eliza | 2016-04-28
Matylda | 2015-10-15