Joga dla twoich oczu

Wydawnictwo: Akasha
poradniki

Autor uczy innowacyjnej metody naturalnego leczenia, dzięki której sam odzyskał wzrok. Wiele technik bazuje na zasadach jogi tybetańskiej, relaksując i przekształcając system widzenia.

Mariusz | 2015-06-12
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Niewielka książeczka, do kieszeni lub małej torebki. Krótka. Sam tekst ćwiczeń nadaje się wprost na zajęcia jogi. Mało treści w tym przypadku nie oznacza mało pracy.To ma sens, ale trzeba wytrwałości i należy małymi krokami postępować według wskazówek. Na pewno bardziej trafi do kogoś kto uczęszczał na zajęcia jogi. Dużo czytamy, a więc polecam.

pretender1980 | 2012-08-21
Przeczytana: 14 kwietnia 2008

Książkę posiadam i wadę wzroku również. Mało innowacji. Przeciętne wskazówki. niewiele ciekawych ćwiczeń. Przeciętna książka.

judyta | 2010-09-27
Lawenda | 2016-10-17