Wiersze

Wydawnictwo: ŁUK, Rhema
poezja
domi_nick99

Utwory Ks. Jana Twardowskiego istnieją w bardzo wielu wydaniach i wersjach i stąd też potrzeba zebrania w całość i uporządkowania dzieł jednego z najpopularniejszych klasyków polskiej poezji. Utwory te polecamy nie tylko dzieciom, ale również dorosłym, kiedy będą je czytać, zyskają nadzieję, szczerość oraz ufność do ludzi i świata a dzięki temu odrodzą się w źródle dzieciństwa. Jak powiada autor, bardzo pięknie jest zachować dziecięcą ufność przez całe życie.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie