Jak to napisać?

Wydawnictwo: Świat Książki
6 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
język polski, sztuka pisania
poradniki

Kompetentny i pomysłowy poradnik, uczący, jak pisać wszelkie teksty użytkowe : streszczenie, notkę biograficzną, felieton, esej, plan prezen-tacji maturalnej, ale także CV, list motywacyjny czy polecający. Po tajni-kach wszystkich tych form, scharakteryzowanych i zilustrowanych przy-kładami, oprowadza z wdziękiem, wymyślony przez autorów do tego celu Stefan Czcionka-Pisarski. Nieoceniona pomoc nie tylko dla uczniów, czy studentów dla każdego.

Dominika | 2015-05-27

Książka, którą dostałam na Gwiazdkę. W dzieciństwie (12-14l.) bardzo mi się przydała.

wernyhora | 2011-05-13

książka naprawdę słaba, niby adresowana do licealistów, a tak naprawdę na poziomie późno podstawówkowym- gimnazjalnym jeśli chodzi o banalne zwroty, liczne kolokwializmy nawet w formach oficjalnych. I te wstępy do każdego ''rozdziału" jak dla pzedszkolaków. nie polecam. wzorowanie się na przykładach z książki nie jest gwarantem dobrej oceny!

maullido | 2015-05-09
litpawel | 2015-07-30