64 niewyjaśnione sekrety starożytności

Wydawnictwo: Psychoskok
64 Secrets Still Ahead of Us
historia
Aneta

„64 niewyjaśnione sekrety starożytności” - 64 Secrets Still Ahead of Us Jonathana Graya - czy wiedza i technologie naszych przodków wydają się być lepsze od współczesnej? Nie są to jedynie starożytne sekrety ale wiedza znacznie przewyższająca naukę XXI wieku. Poznasz tajemne formuły, które mogłyby zrewolucjonizować współczesne lotnictwo, budownictwo i medycynę – zaawansowaną sekretną mądrość, którą ludzkość posiadła lecz o niej zapomniała.

Odkryj jak niektórym geniuszom starożytności udało się wprowadzić innowacje i zgłębić wiedzę, którą XXI wiek dopiero zaczyna nabywać. Dowiesz się, co jeszcze wiedzieli starożytni, a o czym my nie mamy pojęcia. Tajniki sztuki, których nie jesteśmy w stanie naśladować, super mikro technologie, drążenie tuneli pod powierzchnią oceanów, niewidzialność, przyrządy do podglądu czasu, lampy które nigdy się nie czerpią… Co jeszcze?

Jeśli jesteś ciekawy nowinek rodem ze starożytności, które w swojej książce „64 niewyjaśnione sekrety starożytności” zgłębił znany, międzynarodowy badacz, archeolog i autor Jonathan Gray – zachęcamy do przeczytania jednej z całego cyklu książek mających niebawem ukazać się w Polsce.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/64-niewyjasnione-sekrety-starozytnosci_p50

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/64-niewyjasnione-sekrety-starozytnosci_p50

Łukasz Białecki | 2014-11-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-booki
Przeczytana: 26 listopada 2014

Druga książka Graya, po której oficjalnie i bez złudzeń mogę potwierdzić swoje wątpliwości do do jakości tłumaczenia: koszmar i wstyd! Owszem, często tak żenujący, że aż zabawny, ale to jednak książka, a nie artykuł w internecie i przemęczyłem ją tylko ze względu na garść ciekawych "informacji" i symboliczną objętość.
Poza tym w mocy pozostają inne moje spostrzeżenia z poprzedniej opinii(http://lubimyczytac.pl/ksiazka/179315/zaginiony-swiat-gigantow/opinia/14718313#opinia14718313).

janusz | 2012-12-28

lubie takie ciekawostki