Makijaż idealny dla Twojej urody i osobowości

Wydawnictwo: Amber
Make-up&Mehr 42 typgerechte Make-up-Ideen
83-7245-253-9
uroda, makijaż
poradniki
talitha_kum

Czy często i chętnie się malujesz? Czy zawsze malujesz się tak samo? A może chciałabyś zacząć się malować, ale nie wiesz jak? Jeśli odpowiedziałaś "tak" na którekolwiek z tych pytań, ta książka przeznaczona jest dla Ciebie! 42 najlepsze pomysły na makijaż. Wszystkie sekrety podkładu, pudru, różu, cieni do powiek, tuszu do rzęs, szminki. tajemnice wizazystów. Sztuczki, które ułatwią...

42 najlepsze pomysły na makijaż.
Wszystkie sekrety podkładu, pudru, różu, cieni do powiek, tuszu do rzęs, szminki. tajemnice wizazystów. Sztuczki, które ułatwią makijaż.
Dowiesz się, jak w zależności od gustu, temperamentu i stylu życia wygladać:
* elegancko i pięknie
* sportowo i pięknie
* tajemniczo i pięknie
* pomysłowo i pięknie
Znakomite rady, bezcenne wskazówki.
* jaki makijaż jest dla Ciebie najlepszy
* na jakie okazje go stosować
* czy trudno jest go wykonać
* jakie kosmetyki sąpotrzebne
Ta książka pozwoli Ci wybraćnajlepszy dla Ciebie i podkreślający Twój styl makijaż!

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Mylengrave | 2017-04-27
Na półkach: Uroda
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

Informacje zawarte w tej książce nie są już aktualne. Tzn. są jeszcze pewnie wizażystki, głównie starszej daty, które stosują się sztywno zasad analizy kolorystycznej, ale współcześnie już się od niej odchodzi. Nie trzeba dobierać cieni i pomadki do koloru włosów, oczu i cery, można używać takich, jakie się nam podobają:) Podział ciepłe-zimne ma sens, ale spokojnie można go nie stosować, w makijażu chodzi raczej o to, żeby być kreatywnym. Ta pozycja odziera nas z wszelakiej kreatywności i narzuca sztuczne, nudne i sztywne reguły. Nie polecam.

Dominia | 2014-11-24
Na półkach: Posiadam