Religie świata. Buddyzm

Tłumaczenie: Monika i Udo Tworuschka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
der buddhismus, die welt der relligionen
978-83-7552-557-1
religia
Family

Religie Świata" to bogato ilustrowana encyklopedia w 6 tomach. Książki prezentują mity, objawienia, przywódców, proroków, święte teksty, symbolikę, obrzędy, tradycję i obyczaje. Odnoszą się także do spraw współczesnych i aktualnych, ukazując rolę kobiet i normy kulturowe obowiązujące w danej religii, w tym m.in. stosunek wyznawców do spraw: pokoju i agresji, zdrowia, sportu, mediów, muzyki...

Religie Świata" to bogato ilustrowana encyklopedia w 6 tomach.
Książki prezentują mity, objawienia, przywódców, proroków, święte teksty, symbolikę, obrzędy, tradycję i obyczaje. Odnoszą się także do spraw współczesnych i aktualnych, ukazując rolę kobiet i normy kulturowe obowiązujące w danej religii, w tym m.in. stosunek wyznawców do spraw: pokoju i agresji, zdrowia, sportu, mediów, muzyki i tańca, zwierząt i środowiska naturalnego, jedzenia i picia, wychowania i kształcenia, seksualności i planowania rodziny.

źródło opisu: http://jack.pl/Religie-Swiata-Buddyzm-4;s,karta,id,S08008

źródło okładki: http://jack.pl/Religie-Swiata-Buddyzm-4;s,karta,id,S08008