Ocet jabłkowy dobry dla zdrowia

Tłumaczenie: Aleksandra Dobrzańska
Wydawnictwo: Weltbild
9788325802066

Jaki wpływ wywarł ocet na elity Rzymu? Czym jest ocet czterech (siedmiu) złodziei? Dlaczego stosować go można jako środek odkażający? Jakie działanie ma masaż octowy? Czy wiesz, że ocet jabłkowy dodaje energii, poprawia formę i utrzymuje w zdrowiu? Od wieków wykorzystywany w medycynie ludowej – o wszechstronnych zastosowaniach: poprawia nastrój, działa bakteriobójczo, krwiotwórczo, pomaga schudnąć – zmniejsza apetyt na słodkie, przyspiesza przemianą materii, poprawia kondycję jelit. Naucz się wytwarzać ocet jabłkowy domowym sposobem, poczytaj o odmianach octów, które można kupić w sklepie, wypróbuj 130 sprawdzonych zastosowań octu jabłkowego i poznaj fascynującą historię odkrywania przez ludzkość cudownych właściwości tej cieczy!

źródło opisu: Wydawnictwo Weltbild, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo Weltbild

Stary_Wilk | 2016-08-23
Przeczytana: 2015 rok

Bardzo pożyteczna literatura. Dobroczynne działanie octu jabłkowego na nasz organizm jakiego nie znamy, a warto poznać.