Pierogi. Domowy wyrób

Wydawnictwo: AA
83-89368-61-7
przepisy kulinarne, pierogi

Proponuję Wam wyjątkową książkę kucharską, w której znajdziecie przepisy na najlepsze wyroby z mąki, jakie zna świat. Smaczne, pożywne i łatwe do przyrządzenia pierogi, makarony, kluski, knedle, kulebiaki czy naleśniki mogą być zarówno samodzielnym daniem, jak i dopełnieniem obiadu lub kolacji. Przedstawiam wiele przepisów. Są wśród nich potrawy proste i wyrafinowane, codzienne i odświętne, mięsne i jarskie, ale wszystkie bez wyjątku - pyszne! Chcę, aby moje przepisy pobudziły Waszą inwencję, bo liczbę składników i dodatków, jakie można wykorzystać, przygotowując potrawy z mąki, ogranicza jedynie wyobraźnia. Mam nadzieję, że książka zachęci Was do eksperymentowania i pomoże odkryć bogactwo smaku, kryjące się w niepozornej klusce.

źródło opisu: Wydawnictwo AA, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo AA

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!