Bound, Branded, & Brazen

Wydawnictwo: Berkley Books
love, romance
angielski
Karin

Three sisters reveal their most intimate secrets in an erotic romance from "an undoubted master". In the wilds of Oklahoma, three sisters have a date with destiny... Bound: When Valerie left for the big city, she kissed her foreman husband goodbye-along with the best sex she ever had. Now, seeing him brings back sizzling memories. Branded: Watching Gage wrangle untamed horses leaves Brea...

In the wilds of Oklahoma, three sisters have a date with destiny...

Branded: Watching Gage wrangle untamed horses leaves Brea hot and bothered. But can she live out her fantasy with a man who may ask for more than she's willing to give?

Brazen: Ranch hand Walker Morgan can't afford to get too close to his new boss, Jolene, no matter how she tempts him. But Jolene's prepared to take the first step.

In the style of Wild, Wicked, & Wanton, national bestselling author Jaci Burton, delivers a threesome that no reader will ever forget in these steamy stories.

Karolina Jędraszak | 2014-11-24

Fajny odmóżdżacz po ciężkim dniu.
Trzy historie, każda opisująca romans innej siostry. Podoba mi się ,że opowieści i siostry zdecydowanie różnią się od siebie.
Pikantna, zabawna i przyjemna ;)
Polecam serdecznie

| 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Zabawny szybko czytający się erotyk ze świata seksownych kowbojów i pięknych właścicielek rancza :)
Polecam jako szybki przerywnik

Lyne | 2013-12-01
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 17 listopada 2013

Bound, bdanded & brazen to jedna z tych książek, które czyta się miło i nie sposób nie uśmiechnąć się do przesympatycznych bohaterów. Trzy siostry, trzech wspaniałych mężczyzn i nieźle opisane sceny seksu przeplatane rodzinnymi problemami i niezliczoną ilością docinek i żartów typowych dla rodzeństwa.

Betty | 2013-10-15

książka o trzech siostrach, z których każda ma swoje powody, by unikać lub polować (hehe) na mężczyzn...fajna, lekko i szybko się czyta. Zdecydowanie nie tak rozwinięta, jak seria play by play, gdyż trzy historie zawarte są w jednym tomie, natomiast godna polecenia, jak wszystkie dzieła tej autorki ;)

Malwa | 2013-07-29
Przeczytana: lipiec 2012

Od razu polubiłam tę książkę. Wszystko przez kowboi:) W końcu, jak ich nie kochać?;D Poza tym historia trzech sióstr trochę przypominała mi książkę Nory Roberts "Niebo Montany". Swoją drogą bardzo podobała mi się ekranizacja:)

książek: 1919
emi_g | 2013-06-25
Na półkach: Przeczytane, Mam w pdf-ie, 2013
Przeczytana: 22 czerwca 2013

Historia trzech sióstr ranczerek:) Każda z nich szuka miłości i każda ją znajduje. Nie są to zbyt pełne polotu historie, ale dobrze się czyta..