Treasure Yourself

Hay House Inc.
2012-11-01
2012-11-01
978-1-4019-4189-5

Oczywiście nie jest to jakieś wybitne dzieło, jednak mimo infantylnej formy przekazu jest super pozytywna i fajnie nastraja. Po lekturach Reissa, Lesińskiej-Sawickiej czy Coveya to przemiła odmiana. Czyta się szybko, a w odczuciu jest jak fajnie spędzone słoneczne popołudnie przy winie czy kawie z kumpelą, której się naprawdę udało w życiu. Miranda jest poukładaną dziewczyną i wie czego chce, bez zbędnych dygresji czy nadmuchanych przechwałek. Książka idealna zarówno dla nastolatek potrzebujących trochę pozytywnej energii jak i kobiet, które chcą mieć jakąś szybką i optymistyczną odskocznię. Okładka na żywo prezentuje się dużo ciekawiej niż na zdjęciu, ale nadal jest potwornie cukierkowa.

• My books

Dodaj cytat z książki Treasure Yourself