Pamiątki po nas

Adrian Tync

źródło okładki: http://literacki24.pl

Adrian Tync | 2016-09-28
Przeczytana: 28 września 2016

Znajdzie się kilka wierszy naprawdę dobrych, a kilkanaście w porządku, nie jest to może maestria widoczna w późniejszych tomach, ale jest to już inna, niepospolita poezja, momentami oryginalnie portretująca codzienność PRL-u.

Marta | 2017-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2017
| 2015-05-21
Miśka | 2013-10-28
Polska poezja współczesna na Wolnych Lekturach

Pozyskiwanie i udostępnianie literatury współczesnej w bibliotece WolneLektury.pl to wyzwanie, które postawiła przed sobą fundacja Nowoczesna Polska. Kolejny krok mający na celu zwiększenie zasobów biblioteki o pozycje współczesne został właśnie osiągnięty. W ramach projektu „Wolna literatura na Wolnych Lekturach” w bibliotece zostało udostępnionych 20 tomików poetyckich współczesnych polskich poetek i poetów.