Rewolucje #04: Syntagma

Wydawnictwo: Egmont Polska
832373061X
komiks
komiksy

Czwarty i ostatni tom jednej z najciekawszych - zarówno pod względem scenariusza, jak i rysunku - polskich serii komiksowych ostatnich lat. Alternatywny świat retro, jaki przedstawia Skutnik, fascynuje nawet wtedy, gdy opowiada o rzeczach z pozoru trudno zrozumiałych. Wszystkie niewyjaśnione dotąd wątki zostaną na kartach tego komiksu doprowadzone do końca. Losy wielu bohaterów pojawiających...

Wszystkie niewyjaśnione dotąd wątki zostaną na kartach tego komiksu doprowadzone do końca. Losy wielu bohaterów pojawiających się w na pozór niezwiązanych ze sobą historiach nagle skrzyżują się, gdy w ręce Felixa Hausdorffa trafi rękopis spisany przez człowieka dotkniętego atakiem geniuszu, a akcja nabierze tempa wraz z rosnącą liczbą zainteresowanych tym tajemniczym tekstem osób i instytucji.

Fascynująca lektura dla czytelnika lubiącego myśleć i potrafiącego docenić oryginalną wizję świata.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2006

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/galeria,2,719.html

kendo777 | 2013-09-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 20 września 2013

Ładnie zazębiły się te wszystkie pozornie osobne historie z poprzednich albumów. Jestem ukontentowany zakończeniem tej opowieści. Jeden z najlepszych polskich komiksów jakie czytałem.