Miejsca święte, szlaki pątnicze. Antologia pielgrzymowania

Okładka książki Miejsca święte, szlaki pątnicze. Antologia pielgrzymowania Martin Robinson
Okładka książki Miejsca święte, szlaki pątnicze. Antologia pielgrzymowania
2002-01-01
2002-01-01
83-7015-633-9
Anna Urbańska, Anna Wichałcz
religia pielgrzymka pielgrzymowanie antologia miejsca święte pątnik

Okładka książki Seoul. City guide Martin Robinson, Jason Zahorchak
Seoul. City guide Martin Robinson, Ja...

Wspaniała antologia ze świetnymi merytorycznie wstępami do rozdziałów Martina Robinsona i uzupełniającymi przypisami tłumaczek, które odwaliły kawał dobrej roboty, tłumacząc teksty zarówno średniowieczne, jak i współczesne. Gorąco polecam!!!

• Okładka miękka

Dodaj cytat z książki Miejsca święte, szlaki pątnicze. Antologia pielgrzymowania