Ważne i ciekawe: kosmos

Tłumaczenie: Piotr Rosikoń
Wydawnictwo: SBM
978-83-61280-26-2
Averil

Znajdź odpowiedzi na ponad 70 pytań, które mogę pomóc Ci w zrozumieniu najważniejszych tematów poruszanych w tej książce. Dowiedz się, kiedy narodził się wszechświat, jak powstała Ziemia oraz dlaczego astronauci unoszą się swobodnie w przestrzeni kosmicznej. Poznaj wiele innych ciekawostek. Sprawdź swoją wiedzę odpowiadając na pytania, zawarte w sprawdzianie. Szukaj informacji,...

Sprawdź swoją wiedzę odpowiadając na pytania, zawarte w sprawdzianie.

Szukaj informacji, korzystając z rysunków, schematów i tabel.

źródło opisu: http://www.matras.pl/wazne-i-ciekawe-kosmos-1.html

źródło okładki: http://www.matras.pl/wazne-i-ciekawe-kosmos-1.html