Lawina miłości

Cykl: Janine (tom 1)
Wydawnictwo: Marba Crown
Versuch's doch mal mit Zärtlichkeit
Łazanka

Gdy Jason wrócił do pokoju, spała już mocno. Przyglądał się jej długo. Z bladą twarzą w obramowaniu rozczochranych włosów sprawiała wrażenie bardzo młodej i wrażliwej. Przypomniał sobie pocałunek, do którego ją zmusił. Jej wargi, najpierw twarde i mocne, stały się jednak już w chwilę później miękkie i uległe; to było cudowne uczucie. Zirytowany odwrócił się, przyniósł pled i nakrył ostrożnie szczupłą postać na sofie.

źródło opisu: Marba Crown, 1991

Joanna JJ | 2015-04-03
Przeczytana: 01 kwietnia 2015

Znaleziona w piwnicy przy okazji sprzątania. Kupiłam w lipcu 1991 roku jeszcze jako panienka :) Pamiętałam tylko, że wtedy mi się podobała :)
Ale dziś.... tak mogłam to czytać? Zachowanie Jennifer, jej miłość , taka bezgraniczna, mimo lekceważenia jej przez Jansona. Coś okropnego. Ja bym go kopnęła... wiecie gdzie :)

Klauduuu | 2017-11-27
Przeczytana: 14 listopada 2017