Podstawy detektywistyki. Usługi detektywistyczne, prawo, taktyka, moralność

Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
978-83-60807-30-9
Inne
Pami

Pierwsza pełna informacja na temat pracy detektywa w Polsce. Przedstawione są prawne uwarunkowania zawodu detektywa - detektyw jako zawód zaufania publicznego, pojęcie usług detektywistycznych, prawne wymogi wykonywania tego zawodu, wymagane kwalifikacje, prawa i obowiązki, przepisy karne. Pokazana została również taktyka - co to znaczy być detektywem, działania przed akcją, akcja, po akcji, a także realia i moralność zawodu detektywa. Pierwsza pełna informacja na temat pracy detektywa w Polsce. Przedstawione są prawne uwarunkowania zawodu detektywa - detektyw jako zawód zaufania publicznego, pojęcie usług detektywistycznych, prawne wymogi wykonywania tego zawodu, wymagane kwalifikacje, prawa i obowiązki, przepisy karne. Pokazana została również taktyka - co to znaczy być detektywem, działania przed akcją, akcja, po akcji, a także realia i moralność zawodu detektywa.

źródło opisu: WAiP, 2008

Majestic | 2016-03-03