Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
The Viscount's Betrothal
romans historyczny
Amanda

Rodzina Decimy Ross od dawna próbuje bezskutecznie znaleźć kandydata do jej ręki. Kiedy panna Ross kończy dwadzieścia siedem lat i nabywa pełnię praw do majątku, postanawia sama o sobie decydować. Gdy zostaje zaproszona na przyjęcie do znajomych brata, odmawia, spodziewając się kolejnej próby swatania. Zdenerwowana, nie zważając na padający śnieg i późną porę, udaje się na przejażdżkę. W...

W środku lasu pojazd Decimy zakopuje się w śniegu. Nagle pojawia się Adam Grantham, Lord Weston, i proponuje pomoc...

źródło opisu: Harlequin, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie