Wędrówka w świat

Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
978-83-7565-209-3
przygodowa
Łukasz Kuć

To powieść, której bohaterem jest młody chłopak, zmuszony opuścić dom. Wojtek, choć ojciec zginął właśnie na morzu, zaciąga się na "Fennię" - stary statek handlowy i wyrusza w świat. Jego życie nabiera tempa. Chłopak zwiedza wszystkie kontynenty, poznaje wielu niezwykłych ludzi, a wśród nich dwóch prawdziwych przyjaciół. Niepowtarzalny czar epoki dwudziestolecia międzywojennego łączy się w tej książce z egzotyką odległych wysp i niebezpieczeństwem dalekomorskich wypraw.

źródło opisu: Wydawnictwo LTW, 2012

źródło okładki: www.ltw.com.pl