Siewcy Nadziei

Wydawnictwo: AMP
Kinga

Dziesięć nadzwyczajnych historii miłości "wokół stołu Pańskiego". Krótkie i urzekające przedstawienie postaci osób młodych, mężczyzn i kobiet, którzy przeżywali "tajemnice bolesne" w naszych czasach. Potrafili oni odpowiedzień na wezwania Maryi, przez realizację charyzmatu ks. Prał. Luigi Novarese, który także sam doświadczył w swoim życiu cierpienia. Potrafili przekształcić "ciemności bólu" w radość i uświęcić swoją ofiarą "straszliwe dzisiaj". Stali się "Ochotnikami Cierpienia" i siewcami nadziei, mówiąc TAK z miłości.

Kinga | 2013-06-25
Przeczytana: czerwiec 2013