Śmiały Galilejczyk

Seria: Seria z aniołkiem
Wydawnictwo: Palabra
Bold Galilean
historyczna

Książka "Bold Galilean" (tytuł oryginalny), w USA należy do cyklu wydawniczego "Fiction/Bible Biography". Występują w niej mało znane postacie z Pisma Świętego. Utwór stanowi odzwierciedlenie zdarzeń Staro i Nowotestamentowych wzbogaconych wyobraźnią autorki. Pozwala to przybliżyć czytelnikom sylwetki poszczególnych bohaterów. W "Śmiałym Galilejczyku" można zaznajomić się z dziejami nie...

W "Śmiałym Galilejczyku" można zaznajomić się z dziejami nie tylko samego Chrystusa, lecz także: Poncjusza Piłata, Gajusza Semproniusza, Heroda Antypasa, Herodiady, Salome, Judasza Iskarioty, Rabbiego Nikodema, Marka Kalpurniusza Lupinusa, Tullusa, Lucjusza Malliusza Galby i innych.

źródło opisu: PALABRA Wydawnictwo Misjonarzy Klaretynów 1995

źródło okładki: PALABRA Wydawnictwo Misjonarzy Klaretynów 1995