Niewidzialna gra. Zakładnicy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niewidzialna gra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kościuszko
978-83-934-169-3-6
dla dzieci, internet, babilon, procek, gaśny
justi

Procek odnalazł się! Teraz Gaśny, Rafael oraz Sara muszą dotrzeć do drugiego porwanego i jak najszybciej wydostać się z Babilonu. Niestety portal czasu zamyka się bardzo szybko. Czy bohaterowie zdążą wrócić do naszego świata? Bez ich udziału nie da się przypuścić ataku na Bestię i jej serwis internetowy. Sytuacja jest dramatyczna. Albo dojdzie do ostatecznego starcia, albo Wielki Kreator Babilonu przejmie całkowitą władzę.

źródło opisu: Kościuszko, 2012

źródło okładki: www.kosciuszko.org.pl

Marta | 2014-12-31

Kolejna bardzo ciekawa i wciagajaca czesc, w której zaglebiamy się w przygody bohaterow walczących ze zlem. Wcielenie szatana probuje zawladnac swiatem i tylko grupa archaniolow na czele z Rafaelem, wspartych przez grupe ludzi jest w stanie przerwac rozrost Babilonu. Polecam, bo na prawde bardzo ciekawa ksiazka dla młodzieży, laczaca ze sobą przygodę i swiat religii.