With Everything I Am

Cykl: The Three (tom 2)
Wydawnictwo: Smashwords
angielski
Paulina

One night, Callum is driven into the woods by instinct, an instinct to protect. In the form of wolf, he meets a young human child who he is instantly drawn to in a fierce way he doesn’t quite understand. Sonia Arlington has lived a lonely life. She has certain abilities that make her strange and she has a rare disease that, if untreated, could kill her. Her father makes her vow that she will...

Sonia Arlington has lived a lonely life. She has certain abilities that make her strange and she has a rare disease that, if untreated, could kill her. Her father makes her vow that she will never let others discover her abilities. This forces Sonia to stay distant, always guarding against exposure.

Intelligence leaks that Sonia is Callum’s human mate. He is now King of the Werewolves and has war on his hands. He’s forced to claim his mate and integrate Sonia into a world that is strange and frightening.

As Sonia attempts to adjust, Callum attempts to cope with the knowledge that his mate is mortal. He will have her beauty and gentleness only the length of a mortal life making their union unbearably bitter even as Sonia makes it unbelievably sweet

źródło opisu: http://www.smashwords.com

źródło okładki: http://www.smashwords.com

katala | 2018-08-08
Przeczytana: 29 maja 2015

Jestem nieodporna na bohaterów poznających się w dzieciństwie, gdzie jedno z nich jest dzieckiem. Jak przeczytałam początek książki, od razu zaczęłam szukać w myślach wszystkich książek z tym motywem. Taka moja słabość.
Fakt, jest lepsza. Może nie tak, że cała i w każdym rozdziale, ale ogólnie wydaje się bardziej przystępna fabularnie – bo tutaj nawet coś takiego zauważyłam. Przynajmniej dla mnie lepsza.
Pewnie, że denerwował mnie Callum ze swoją władczością, apodyktycznością, laleczką i podejdź tu, zrób to, nie odzywaj się, odzywaj (choć Bogiem, a prawdą, to jednak „laleczka” znacznie mniej mnie boli w głowie niż „zwierzątko). Nadal zostajemy w klimacie Pana i Władcy Ja Wiem Wszystko, a Ty Zrobisz Co Ja Chcę. Ale wiele dobrego zrobiła tutaj Sonia. Wiadomo, że czego jak czego, ale głupich bohaterek, to ja nie lubię. A Sonia, przynajmniej moim zdaniem, całkiem nieźle równoważy swojego partnera. Jest uparta i zadziorna, nie ma też krążącego w żyłach poddaństwa. W jej żyłach natomiast...

Anulka870 | 2018-04-21

najlepsza z serii

Kasia_o2 | 2017-09-24
Przeczytana: 24 września 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Napiszę to tylko raz😀 od początku przygody z książkami pokochałam wampiry i tak było w przypadku Luciena i Leah ale po raz pierwszy muszę przyznać że zauroczona jestem wilkami. Cal i Sonia całkowicie mnie mają. Rzadkością jest by druga część była jeszcze lepsza zwłaszcza gdy pierwsza była fenomenalna, od tej nie szło się oderwać. Sonia walczyła z uczuciami i o wiele łatwiej byłoby zrozumieć wszystko wokół gdyby nie wszystkie tajemnice. Podejrzewałam że jej choroba ma coś z wilkami, robiła się gorąca jak wilki w przemianie ale przez chwilę uwierzyłam w jej śmierć i byłam zła na Cala za te sny z wilczycą. Ale na szczęście wszystko się wyjaśnia i już na arenę wchodzi trzecia para... Już za nią łapię.

ewa | 2017-04-21

Świat ludzi kontra świat nadnaturalny.Wilkołaki,wampiry,przepowiednie oraz bratnie dusze...To wszystko znajdziemy w tej książce.Już na samym początku wiele się dzieje,choć nie wszystko jest zrozumiałe.Ale im głębiej wchodzimy w przedstawioną historię tym więcej odkrywamy...
Bohaterami są kobieta Sonia,cierpiąca na tajemniczą,bardzo rzadka chorobę i wilkołaczy król Callum.Jak dla mnie przedstawieni dość standardowo -on jest dominujący,arogancki,przyzwyczajony do pełnego posłuchu,ona pokorna,szybko się podporządkowuje jego wymogom.Do czasu,oczywiście.
Wilkołaczy świat czytelnik poznaje od podszewki,wraz z jego zwyczajami i codziennym życiem.Sonia i Callum mocno się od siebie różnią,dla niej jego świat i obyczaje są kompletnie odmienne,od wszystkiego,co dotychczas znała.Zderzenie ich kultur oraz ich osobowości może wywołaż niezłe fajerwerki.
Książka jest dość ciekawa.Co prawda nie przepadam za wątkiem przepowiedni,która determinuje życie różnych ludzi,ale tu nawet ciekawie jest...

Kate | 2017-01-30

O wiele lepsza niż pierwsza część. Co prawda już kiedyś to czytałam i wiele pamiętałam ale i tak czerpałam wielką przyjemność z czytania. Ogólnie mam ogromną słabość do wilków/wilkołaków, tym bardziej jak są opisywane uczucia im towarzyszące. Wkurzałam, śmiałam i wzruszałam się razem z nimi. Na prawdę cudowna historia!
Jedynie co mnie trochę męczyło to opisy (zamek, miasteczko, ciuchy), mam wrażenie że autorka próbuje być kreatywna ale nie bardzo się zna (może nawet nie lubi) i wychodzi z tego coś czego człowiek nie potrafi sobie wyobrazić, na szczęście nie jestem osobą która kładzie na opisy ogromny nacisk także dałam radę.

Zdecydowanie polecam :) a przede mną ostatnia część o hybrydzie :)

gosiurka | 2014-07-24
Przeczytana: 23 lipca 2014

Podobała mi się, ale odrobinę było za dużo tego seksu, a można byłoby popracować nad tajemniczością,rozwinąć wątek proroctwa np.Książka byłaby jeszcze lepsza, ale mimo tego mankamentu polecam, fajna książka na wieczór.

maggnolia | 2014-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2014

Spektakularna historia dalszych losów serii Trzech w tym opowiadaniu o Callumie i Sonii , wilk i człowiek a jakże monumentalnie sobie przeznaczeni On jej, Ona jego tak zawsze będzie na wieki. Erotyzm i ubóstwianie kultu miłosnego przez wilka jest obrazujący w umyśle czytelnika aby czcić,kultywować i pielęgnować miłość. Czekam z utęsknieniem na trzecią część.

Kinga | 2014-06-05
Przeczytana: 04 czerwca 2014

Wampiry, wilkołaki i inne im podobne istotki to całkowicie nie mój klimat, dlatego książka przeleżała jakiś czas na półce i się kurzyła:-). Do przeczytania zachęciły mnie pozytywne opnie, które TU znalazłam.
Drugi Tom Serii TRZECH jest zdecyyydowanie lepszy od pierwszego ( o ile jest to w ogóle możliwe), jest to opowieść o Wilkołaku Callumie i jego partnerce Sonjii.
Książka jest gorąca, emocjonująca, opowiada o miłości po grób i to dosłownie - Callum jest nieśmiertelny, Sonja jako człowiek śmiertelna.

Pozycja ląduje w ulubionych i gdybym tylko mogła dałabym jej kilka gwiazdek więcej, na pewno warto ją przeczytać i powrócę do niej.
Teraz tylko trzeba czekać aż Pani Ashley napisze i wyda ostatni Tom - niby ma się to wydarzyć już w drugiej połowie 2014 - także już niedługo.

rinos | 2014-03-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014
Przeczytana: 22 marca 2014

Druga część serii Trzech. Tym razem mamy człowieka Sonię i wilkołaka Calluma.
Callum to król wilkołaków, Sonia jest jemu przeznaczona (tak głosi proroctwo). On jako król - bierze wszystko co chce, chociaż w przypadku Sonii odrobinę się stara użyć ludzkich zalotów, ale nie bardzo mu to wychodzi. W krótkim czasie ona dochodzi do wniosku, że on jest apodyktycznym i aroganckim dupkiem.
Soni ciężko jest się odnaleźć jako królowa, pojawiają się niepewność, wiele pytań i wątpliwości. Potem jako tako zaczyna się układać. Tyle, że ona jest bardzo chora. Codziennie, potem nawet dwa razy dziennie Callum aplikuje jej bolesne zastrzyki, by ona mogła przetrwać, by mogła żyć.
I z każdym dniem jest gorzej...

Książka jest rewelacyjna, genialnie napisana. Jeszcze lepsza niż pierwsza część. Wciąga bardzo.
Z niecierpliwością czekam, aż autorka napisze trzecią część, w której zapewne wiele wątków z poprzednich części się wyjaśni.

sagamilka | 2014-02-23
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 22 lutego 2014

Po przeczytaniu drugiej części okazało się że ostatnia jeszcze się nie ukazała. Straszna szkoda... Czekam niecierpliwie. Wszystkim polecam bardzo dobrze napisana książka. Pod koniec aż wdech wstrzymałam mowiąc, że to niemożliwe, ale zdradzać szczegółów nie będę. Życzę udanej lektury.