With Everything I Am

Cykl: The Three (tom 2)
Wydawnictwo: Smashwords
angielski
Paulina

One night, Callum is driven into the woods by instinct, an instinct to protect. In the form of wolf, he meets a young human child who he is instantly drawn to in a fierce way he doesn’t quite understand. Sonia Arlington has lived a lonely life. She has certain abilities that make her strange and she has a rare disease that, if untreated, could kill her. Her father makes her vow that she will...

Sonia Arlington has lived a lonely life. She has certain abilities that make her strange and she has a rare disease that, if untreated, could kill her. Her father makes her vow that she will never let others discover her abilities. This forces Sonia to stay distant, always guarding against exposure.

Intelligence leaks that Sonia is Callum’s human mate. He is now King of the Werewolves and has war on his hands. He’s forced to claim his mate and integrate Sonia into a world that is strange and frightening.

As Sonia attempts to adjust, Callum attempts to cope with the knowledge that his mate is mortal. He will have her beauty and gentleness only the length of a mortal life making their union unbearably bitter even as Sonia makes it unbelievably sweet

źródło opisu: http://www.smashwords.com

źródło okładki: http://www.smashwords.com

Kasik | 2013-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2013

Czekałam na nią i gdy tylko wpadła w me ręce i zaczęłam czytać wiedziałam - to genialna książka.
Nie często kolejny tom jest lepszy od pierwszego- ale w tym wypadku to nie ulega wątpliwości.
Autorka wymyśliła wspaniałą, niepowtarzalną historię Trzech- ten tom udowadnia że wszystko ma zaplanowane i obmyślone - każdy szczegół tu pasuje, mało tego - tą częścią podkręca atmosferę tak, że nie mogę doczekać się trzeciego tomu....
Historia Sonii i Calluma jest zaskakująca, gorąca, emocjonująca, ciepła,wzruszająca, dająca nadzieję że prawdziwa miłość przetrwa wszystko - nawet śmierć... Wachlarz emocji jaki nam to zaserwowano jest ogromny przez co książka jest po prostu BOSKA :)
Autorka bardzo wysoko podniosła poprzeczkę - Dała prawdziwy popis fantazji, genialnie stworzyła atmosferę, a emocje buzują i przenosiły się na mnie - oj ciężko będzie pobić tą serię.
Gdybym mogła dałabym jeszcze jedną gwiazdkę więcej....
Tej pozycji nie można przegapić!!!

Masumi11 | 2013-08-09
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Moje, 2013
Przeczytana: 09 sierpnia 2013

Druga część serii Trzech - REWELACYJNA !!!
Czytałam cały dzień i nie mogłam się oderwać, autorka dalej ciągnie rewelacyjnie utkaną historię , ciągle się coś dzieję. Jest pasja śmiech i łzy.
No i oczywiście moje kochane wilki więc żądza w najczystszej formie :) Sex opisany tak że uffffF
Dziko, erotycznie, gorąco - jak dla mnie BOSKO....
Król wilków Callum spotyka wreszcie swoja partnerkę Sonię i powoli zaczyna się dopełniać proroctwo. Tym razem poznajemy świat wilkołaków ich zwyczaje i życie. A że Callum jest królem, mamy wszystko z najwyższej półki. Kłopot jest jeden, On jak to król bierze zawsze wszystko to czego chce, natomiast Sonia nie wie o przeznaczeniu nie wie o proroctwie i przede wszystkim o tym że Cal jest wilkiem....A do tego kompletnie nie akceptuje faktu bycia królowa i wszystkiego co się z tym wiąże - przede wszystkim jego pewności siebie i aroganckiego stylu bycia.Kiedy wszystko zaczyna się układac okazuję się że Soni nie zostało wiele życia... Ale o tym doczytacie...

rinos | 2014-03-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014
Przeczytana: 22 marca 2014

Druga część serii Trzech. Tym razem mamy człowieka Sonię i wilkołaka Calluma.
Callum to król wilkołaków, Sonia jest jemu przeznaczona (tak głosi proroctwo). On jako król - bierze wszystko co chce, chociaż w przypadku Sonii odrobinę się stara użyć ludzkich zalotów, ale nie bardzo mu to wychodzi. W krótkim czasie ona dochodzi do wniosku, że on jest apodyktycznym i aroganckim dupkiem.
Soni ciężko jest się odnaleźć jako królowa, pojawiają się niepewność, wiele pytań i wątpliwości. Potem jako tako zaczyna się układać. Tyle, że ona jest bardzo chora. Codziennie, potem nawet dwa razy dziennie Callum aplikuje jej bolesne zastrzyki, by ona mogła przetrwać, by mogła żyć.
I z każdym dniem jest gorzej...

Książka jest rewelacyjna, genialnie napisana. Jeszcze lepsza niż pierwsza część. Wciąga bardzo.
Z niecierpliwością czekam, aż autorka napisze trzecią część, w której zapewne wiele wątków z poprzednich części się wyjaśni.

asia20100 | 2013-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2013

Niezwykle wciągająca i zaskakująca momentami nawet szokująca historia wilkołaka i człowieka- osób które muszą być razem aby spełniło się proroctwo- ich kultury tak różnią się od siebie, że momentami będzie im bardzo ciężko dojść do porozumienia...
Kolejna część serii która opisuje tym razem wspaniałą kulturę i tradycje wilkołaków.
Fenomenalna książka :) Zdecydowanie bije na głowę cz. 1 :) Z niecierpliwością czekam na ostatnią część serii.

maggnolia | 2014-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2014

Spektakularna historia dalszych losów serii Trzech w tym opowiadaniu o Callumie i Sonii , wilk i człowiek a jakże monumentalnie sobie przeznaczeni On jej, Ona jego tak zawsze będzie na wieki. Erotyzm i ubóstwianie kultu miłosnego przez wilka jest obrazujący w umyśle czytelnika aby czcić,kultywować i pielęgnować miłość. Czekam z utęsknieniem na trzecią część.

Kate | 2017-01-30

O wiele lepsza niż pierwsza część. Co prawda już kiedyś to czytałam i wiele pamiętałam ale i tak czerpałam wielką przyjemność z czytania. Ogólnie mam ogromną słabość do wilków/wilkołaków, tym bardziej jak są opisywane uczucia im towarzyszące. Wkurzałam, śmiałam i wzruszałam się razem z nimi. Na prawdę cudowna historia!
Jedynie co mnie trochę męczyło to opisy (zamek, miasteczko, ciuchy), mam wrażenie że autorka próbuje być kreatywna ale nie bardzo się zna (może nawet nie lubi) i wychodzi z tego coś czego człowiek nie potrafi sobie wyobrazić, na szczęście nie jestem osobą która kładzie na opisy ogromny nacisk także dałam radę.

Zdecydowanie polecam :) a przede mną ostatnia część o hybrydzie :)

Kinga | 2014-06-05
Przeczytana: 04 czerwca 2014

Wampiry, wilkołaki i inne im podobne istotki to całkowicie nie mój klimat, dlatego książka przeleżała jakiś czas na półce i się kurzyła:-). Do przeczytania zachęciły mnie pozytywne opnie, które TU znalazłam.
Drugi Tom Serii TRZECH jest zdecyyydowanie lepszy od pierwszego ( o ile jest to w ogóle możliwe), jest to opowieść o Wilkołaku Callumie i jego partnerce Sonjii.
Książka jest gorąca, emocjonująca, opowiada o miłości po grób i to dosłownie - Callum jest nieśmiertelny, Sonja jako człowiek śmiertelna.

Pozycja ląduje w ulubionych i gdybym tylko mogła dałabym jej kilka gwiazdek więcej, na pewno warto ją przeczytać i powrócę do niej.
Teraz tylko trzeba czekać aż Pani Ashley napisze i wyda ostatni Tom - niby ma się to wydarzyć już w drugiej połowie 2014 - także już niedługo.

skorupka | 2013-10-27

Świetna książka - autorka miała fajny pomysł na "przeznaczenie" oraz "przepowiednie" :):).
Ta część podobała mi się bardziej niż pierwsza ...., może trzecia będzie jeszcze lepsza :)

Nikitka | 2013-08-14

Ta książka pochłonęła mnie na całego :) Nie mogłam się od niej oderwać, tym bardziej, że miałam możliwość czytać tak wspaniałe tłumaczenie :D

sagamilka | 2014-02-23
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 22 lutego 2014

Po przeczytaniu drugiej części okazało się że ostatnia jeszcze się nie ukazała. Straszna szkoda... Czekam niecierpliwie. Wszystkim polecam bardzo dobrze napisana książka. Pod koniec aż wdech wstrzymałam mowiąc, że to niemożliwe, ale zdradzać szczegółów nie będę. Życzę udanej lektury.