Kraina Magii

9 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Kraina Magii
kajo145

Magiczna opowieść o rodzinie,która na skutek nieprzewidzianego splotu wydarzeń trafia do Krainy w której wszystko może się zdarzyć......

źródło opisu: wydaje.pl

źródło okładki: wydaje.pl

tesgaw | 2016-05-05

Generalnie nie lubię fantastyki i nagle chyba ponad rok temu odkryłam taką niepozorną książkę, właściwie plik elektroniczny Kraina magii, a następnie cz.2 Szary Świat, autorstwa Vicca Redwitch. Czytałam przygody bohaterki-zwyczajnej szarej myszki, która odkrywa magiczne zdolności, podobnie jak jej córki i byłam, jestem oczarowana. Czekam na dalszy ciąg!!!!To była jedna z większych dla mnie osobiście niespodzianek, dobry tekst broni się przed nie lubieniem i opornym czytelnikiem byle otwartym na eksperymenty. Polecam.

kajo145 | 2012-12-16
Przeczytana: 14 grudnia 2012

Przeczytałam z zaciekawieniem czekam z niecierpliwością na dalszą część