Trzeci strzał mamby

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Express Livre, Domino". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Civis-Press
83-900594-0-1
Matacz

Mamba - czarny lub zielony, jadowity wąż afrykański. Tak nazywają Freda Wallone - detektywa z Chicago. Kogo pokocha? Sally? Kocha się w niej również senator. A może Grace? Grace go prawdopodobnie zdradza. Pokona morderców, posługujących się świetlistym mieczem? FBI popiera go, czy ściga?

źródło opisu: Wydawnictwo Civis, 1992

źródło okładki: zdjęcia autorskie

Turniquet 92 | 2015-05-04

Krociutka książeczka będąca powieścią sensacyjna, której główny bohater, detektyw o pseudonimie Mamba stara się rozwikłać sprawę tajemniczych morderstw dokonywanych na sedziach.Bardzo ciekawa a jej wada to że jest zdecydowanie za krótka:-)

Matacz | 2015-04-09
Przeczytana: 11 stycznia 2015

„Trzeci strzał Mamby” to bez wątpienia literacki niewypał! W książce która z założenia powinna być kryminalnym poczytadłem autor chciał zawrzeć zbyt wiele, przez co powstała irracjonalna papka. Niby są strzały i wybuchy, zbrodnie i trupy, kobiety i seks, a nawet tajemnicza sekta ale moim zdaniem to zdecydowanie za dużo jak na niecałe 200 stron… Czekolada jest dobra ale po zjedzeniu całej tabliczki zaczyna mdlić. Tak samo jest z tą książką – co za dużo to niezdrowo…

Marta Wietoszko | 2014-12-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam II