Major Hubal – legendy i mity

Wydawnictwo: Jacek Lombarski
978-83-929876-1-1
historia
welesxxi

24 września w Kuklówce Radziejowskiej odbyła się pierwsza prezentacja książki – radomskiego dziennikarza – Jacka Lombarskiego, „Major Hubal – legendy i mity”. Książka jest formą dyskusji z krążącymi wokół majora Hubala, zgodnie z tytułem, legendami i mitami. Większość z nich stworzonych na potrzebę chwili w celu zdyskredytowania działalności Hubala i jego oddziału, funkcjonuje wbrew wszelkiej logice do dziś.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie własne