Życie to gra, czyli jak grać, by wygrać.

3 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
natalia

Duchowy przewodnik *Wskazówki dla poszukiwaczy prawdy *Uniwersalne zasady, rządzące Twoim życiem *Prawa, dzięki którym osiągniesz spełnienie Wygraj swoje życie! Zastanawiasz się, jak przejść przez świat, nie potykając się co krok? Poszukujesz mistrza, który zadbałby o Twój wewnętrzny rozwój, ale w najbliższym czasie nie planujesz wyprawy do Indii? Chcesz widzieć ostrzej, czuć...

Duchowy przewodnik

*Wskazówki dla poszukiwaczy prawdy
*Uniwersalne zasady, rządzące Twoim życiem
*Prawa, dzięki którym osiągniesz spełnienie

Wygraj swoje życie!

Zastanawiasz się, jak przejść przez świat, nie potykając się co krok? Poszukujesz mistrza, który zadbałby o Twój wewnętrzny rozwój, ale w najbliższym czasie nie planujesz wyprawy do Indii? Chcesz widzieć ostrzej, czuć mocniej i rozumieć więcej niż dotychczas? Skorzystaj z wiedzy Florence Scovel Shinn i poznaj odpowiedzi na pytania, które nurtują Cię od lat.

Autorka tej książki należy do grona najlepszych mentorów, a jej słowa są jak łyk orzeźwiającej wody w upalny dzień. Bezpośredni styl i zrozumiałe wyjaśnienie zasad obowiązujących we Wszechświecie pozwalają nam ogarnąć myślą solidną część ponadczasowej mądrości. Wiele lat po pierwszym wydaniu tego przewodnika nadal zalicza się on do najważniejszych pozycji z zakresu rozwoju duchowego.
Zbierz plony swojego życia:

*Dowiedz się, czym są "nożyczki umysłu".
*Poznaj prawo substytucji.
*Doceń siłę podświadomości i Twój "boski umysł".
*Wygrywaj dzięki pozytywnemu nastawieniu i odpowiednim afirmacjom.
*Zaprzyjaźnij się ze swoim przeznaczeniem.

natalia | 2012-12-22
Na półkach: Przeczytane, Psychologiczne
Przeczytana: 21 grudnia 2012

Autorka skupia zbyt wiele uwagi na bogactwie materialnym, majątku i pieniądzach. To coś, czego nie mogłam znieść, pomimo iż książka ma zaledwie 83 strony. A oto jest cytat, który szczególnie mnie oburzył: "Jedna z uczestniczek moich wykładów stosowała znakomitą formułkę:"Kiedy proszę o coś Boga, mówię stanowczo:Boże, nie przyjmę mniej niż to, o co proszę, tylko więcej! Dlatego człowiek nie powinien nigdy iść na kompromis."
Po prostu się z tym nie zgadzam, i już.
Kilka porad zawartych w tym utworze uważam za cenne, w większość jednak odrobinę trudno mi uwierzyć. No i od kiedy to strach i zamartwianie się są śmiertelnymi grzechami? W takim razie chyba troszkę inaczej pojmuję niektóre z zasad chrześcijaństwa...
Nie polecam.