czasopisma

• Chmura
Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
Kai-Fu Lee

7,33 (3 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

8,33 (3 ocen i opinii)
Mock. Golem
Marek Krajewski

8,5 (2 ocen i opinii)
Emocje i nastrój. Jak je zrozumieć i kształtować
Daniel Jerzy Żyżniewski

8 (2 ocen i opinii)
Chmura
Claudia Pietschmann

8 (2 ocen i opinii)
Sylwia Błach | 2013-01-10

Choć oprawa graficzna do zachwycających nie należy, a teksty są na tyle zróżnicowane, że nie wszystkie trafiły w mój gust... To szczerze polecam! Znalazłam tam kilka perełek, które na długo zostaną w mej pamięci. Pomysł na pismo także świetny: nie tylko opowiadania, ale i nowości wydawnicze, felietony czy przegląd ciekawych stron w sieci. Zdecydowanie warto sięgnąć!

jasmin | 2013-01-09
Przeczytana: 15 grudnia 2012

Kolejna odsłona fantastycznego dwumiesięcznika - czuć progres, to dobrze. Brak słabych tekstów, dobrze świadczy o redakcji materiału. Przejrzysty, kieszonkowy format sprawia, że magazyn dobrze się czyta w każdych warunkach. Kańtoch wprowadza nas w ciekawy świat, który wydaje się znajomy i bliski - to, co w nas siedzi, choć nie zawsze chcemy o tym mówić. Kain prezentuje futurystyczną miniaturę, godną uwagi i zastanowienia (nowe technologie, duchowość, mistycyzm). Dryjer malarsko operuje słowami - bogate opisy, choć przerażające, ukazują ludzki-nieludzki świat. Debiut Grabowskiego godny polecenia. Jak zawsze dobry Pilipiuk i Bochiński, Kyrcz, a także ciekawi artystycznie pozostali, młodzi twórcy. Wszystko wzbogacone ciekawą publicystyką, recenzjami, polecankami... Kawałek, jeśli nie kawał, porywającej prozy, nie tylko dla fanów szeroko pojętej fantastyki. Moje gusta zostały w pełni zaspokojone.

Januszz | 2012-12-26

Świetny numer, praktycznie bez słabych tekstów. Zresztą nazwiska z okładki mówią same za siebie. Polecam każdemu, nie tylko zatwardziałym fanom horroru czy grozy.