Fotografia rodzinna. Zdjęcia przez pokolenia

Tłumaczenie: Dominika Kurek
Wydawnictwo: Helion
8 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Family Photography: The Digital Photographer's Guide to Building a Business on Relationships
978-83-246-4344-8
fotografia
hobby
Bartek

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu! Fotografowie spotykają się najczęściej z dwoma rodzajami zleceń: fotografią ślubną i rodzinną. W niniejszej książce szczególną uwagę przykłada się do tego drugiego typu zdjęć. Fotografia rodzinna wymaga od fotografa niezwykłego kunsztu oraz wyczucia, tak aby uwiecznić relacje pomiędzy fotografowanymi osobami. W trakcie lektury poznasz najlepsze...

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu!

W trakcie lektury poznasz najlepsze rozwiązania dla najczęściej spotykanych zleceń. Dowiesz się, jak atrakcyjnie sfotografować ciążę oraz dziecko w trakcie pierwszego roku życia. Nauczysz się angażować dzieci w sesje fotograficzne oraz realizować plan corocznych sesji urodzinowych. Ponadto zobaczysz, na co zwrócić uwagę w trakcie robienia tradycyjnego rodzinnego portretu, oraz przekonasz się, jakie portrety lubią nastolatki. Poza tematami stricte fotograficznymi znajdziesz tu dużo informacji na temat promocji swojej działalności, technik i sprzętu, które zapewnią Ci sukces. Co najważniejsze, odkryjesz, jak przez lata utrzymywać relacje z rodzinami.

Zobacz, jak najlepiej sfotografować:
* kobietę w ciąży
* pierwszy rok życia dziecka
* rodzinę
* nastolatka

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/fotografia-rodzinna-zdjec...(?)

źródło okładki: http://helion.pl/okladki/326x466/fotrod.jpg

Anna_R | 2014-10-21
Na półkach: FOTOGRAFIA
Przeczytana: 21 października 2014

To nie jest książka dla hobbystów, lecz dla osób, które poważniej myślą o fotografii. Autorka omawia tylko ogólnikowo techniki fotografowania. Bardziej skupia się na budowaniu wizerunku i pozyskiwaniu klientów. Ciekawie opisuje sposób fotografowania życia rodzinnego na każdym etapie. Czyli jak ładnie ująć na zdjęciu kobietę w ciąży, niemowlę, małe dziecko czy nastolatka. Według mnie ciekawa i godna uwagi.

Zdjęcia książki znajdziecie na: http://annaradziach.blogspot.com/2015/01/fotografia-rodzinna-zdjecia-przez.html

Fullerenes | 2017-04-13
BoAn Jan | 2017-01-11