Vassalord t. 3

Vassalord
vassalord, wampiry, shonen-ai, manga
komiksy
Pyromaniac

Charley oraz Rayflo po sprzeczce związanej z obecnością Harolda zaczynają zajmować się swoimi sprawami wciąż nie mogąc dojść w tej sprawie do porozumienia. Johnny nie mając ochoty bawić się w opiekunkę postanawia usnąć się zostawiając Cherry’ego w swojej posiadłości, jednocześnie przestrzegając przed czyhającym tam niebezpieczeństwem. Okazuje się jednak, że obecność Harolda rzuca nowe...

Okazuje się jednak, że obecność Harolda rzuca nowe światło na intrygę skomplikowaną dużo bardziej niż się na początku wydawało. By zrozumieć co kryje się za tajemniczym hasłem „Vassalord”, Charley będzie się musiał udać wraz z towarzyszami z konieczności do słonecznej Italii. Niestety, podziwianie widoków i wylegiwanie się na plaży to ostatnie rzeczy, na które będzie miał czas.
Jednocześnie Rayflo będzie zmagał się z demonem swojej przeszłości. A wygląda na to, że szykuje się naprawdę krwawa potyczka...

źródło opisu: http://waneko.pl

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/images/4StudioJG/vassa3.jpg

Anezka | 2019-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2019

Ach te przebieranki. Ale jakie przebieranki, to się zdziwiłam.

Rege | 2018-02-19

...i znowu: gubię się w wątkach.

książek: 2084
Justyna | 2013-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2013

Zaczynam doceniać fakt, że wątek fabularny nie jest tylko tłem umieszczonym na siłę dla wątku miłosnego. To częste (i męczące) w tego typu historiach.

Yuya | 2013-06-21

Kolejny tomik z serii, akcja posuwa się do przodu jeszcze szybciej niż w poprzednich częściach. Czasem trzeba się nieco zastanowić co się właśnie stało, ale to zawirowania od strony fabularnej, a nie wizualnej.

Antychryst | 2013-04-13
Przeczytana: 23 stycznia 2013

Tak samo jak tom pierwszy. Nie powala.

Kometa666 | 2012-12-18
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 29 grudnia 2012

Każda kolejna część jest coraz lepsza :)