978-83-7278-661-6
żarty, humor, rozrywka
rozrywka
jagarkar

Kolekcja serii żartów, cieszącej się dużym powodzeniem czytelników, powiększa się o cztery kolejne tomiki: Żarty dla seniorów, Żarty po sześćdziesiątce, Żarty dla taty, Żarty dla mamy. Okazuje się, że w każdym wieku dobrze jest na wesoło stawiać czoło życiu, czego najlepszym przykładem są żarty o seniorach. Do licha z młodością – górą staruszkowie! A któż nie wręczy chętnie mamie czy tacie pełnej humoru książeczki, poprzez którą wyraża się cała miłość i podziękowanie? A wszystko dodatkowo pięknie i dowcipnie narysowane.

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2012

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/555/Zarty-dla-mamy