Wielki dramat Zizi

Wydawnictwo: Media Rodzina
7 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-7278-682-1
jagarkar

Maks, Zizi i Kapsel przyjaźnią się od pierwszej klasy. Mieszkają na tym samym osiedlu. Zizi (czyli Zosia) lubi komiksy i zwierzęta futerkowe, Kapsel (czyli Kacper) marzy o lataniu i uwielbia ciasteczka, a z Maksem… wszystko jest możliwe. Urodził się i siedem lat mieszkał w Peru, gdzie nauczył się wielu dziwnych rzeczy. W wolnych chwilach konstruuje roboty. We własnym laboratorium! Co się...

Co się stało? Dlaczego Zizi zamknęła się w swoim pokoju, nic nie je, nie pije, z nikim nie chce rozmawiać, tylko cały czas płacze?
Czy można jej pomóc? Rodzice bardzo się niepokoją, ale Maks i Kapsel mają plan.

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2012

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/667/Fantastyczna-seria...»

Misia-i-Tosia | 2016-03-15

Kiedy Zizi nie pojawia się w ulubionym miejscu Kapsel i Maks zaczynają się niepokoić, dodatkowo Zizi nie odbiera od nich telefonów. Postanawiają, że odwiedzą ją w domu i zobaczą co się stało, okazuje się, że ich koleżanka zamknęła się w pokoju i nic nie je tylko płacze. Chłopcy postanawiają, że będą czekać pod drzwiami i dowiedzą się co się stało. Rodzice bardzo się niepokoją ale Maks i Kapsel maja plan. Tutaj zaczyna się przygoda bo wyobraźnia całej trójki nie zna granic a dzięki niej świat jest kolorowy i znacznie ciekawszy.

marypoppins | 2015-12-09
Przeczytana: 09 listopada 2015

Autorka jest świetna obserwatorka, zna dzieci i ich zachowania na wylot. Śmiałam sie do łez