Nie ma Tusionka

Wydawnictwo: Media Rodzina
978-83-7278-683-8
jagarkar

Maks , Zizi i Kapsel przyjaźnią się od pierwszej klasy. Mieszkają na tym samym osiedlu. Zizi (czyli Zosia) lubi komiksy i zwierzęta futerkowe, Kapsel (czyli Kacper) marzy o lataniu i uwielbia ciasteczka, a z Maksem… wszystko jest możliwe. Urodził się i siedem lat mieszkał w Peru, gdzie nauczył się wielu dziwnych rzeczy. W wolnych chwilach konstruuje roboty. We własnym laboratorium! Od kilku...

Od kilku dni nie słychać pieska pani Ewy, Tusionka, a przecież nie na darmo przez niektórych nazywany był Szczekaczką. Przyjaciele podejrzewają najgorsze. Za wszelką cenę postanawiają go znaleźć.

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2012

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/668/Fantastyczna-seria...»

aleks | 2013-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2013

Dla nas bomba! Klei się do ręki, ładnie wydana. Byłam ciekawa, bo do tej pory znałam ksiażki tej autorki dla maluszków o Kici Koci. Trochę się obawiałam, że może być zbyt "dydaktyczna" A tu niespodzianka! W domu przeczytali wszyscy :D . I to z zainteresowaniem! Ta ksiażka to taki trochę żart z kryminałów. Jest napisana prostym językiem, ale fajnie płynie. Jest też dowcipna. Młodszemu dziecięciu przyniosła dodatkowo bezpieczny dreszczyk grozy.

Usia | 2017-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2017