10 rund

Wydawnictwo: Psychoskok
978-83-6354-818-6
Aneta

Młodzi ludzie – Wiktor i Weronika, bohaterowie ebooka „10 rund” Andrzeja Szmidla to powieść społeczno – obyczajowa. Opisane w niej losy młodych świeżo upieczonych maturzystów autor przedstawił na „tle wydarzeń w kraju gdzie ciągle trwa walka o władze i pieniądze.” Oboje Wiktor i Weronika pragną dostać się na studia – lecz tylko Wiktor odbiera indeks Szkoły Głównej w Warszawie. Weronika wraca do rodzinnego Opatowa. Postanawia podjąć kolejną próbę za rok. Tymczasem zostaje pracownikiem banku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak najszybciej pragnie jednak dołączyć do swojego chłopaka do Warszawy. Wiktor natomiast oprócz ciężkiej pracy na pierwszym roku studiów, jest także mocno zaangażowany w rozwój swojej kariery bokserskiej. Kiedyś był mistrzem Polski w kategorii juniorów. Obecnie jako senior chce walczyć w ekstraklasie, jednak rozgrywki ligowe dla pięciu drużyn są oznaką słabości tej dyscypliny. Czy uda się Wiktorowi osiągnąć zamierzony cel? Czy miłość dwojga zakochanych ludzi przetrwa próbę czasu? Czy Weronika dostanie się w końcu na wymarzone studia?

Książka jest podzielona na 10 rund w czasie, których bohaterowie walczą o swoją przyszłość. Poszczególne rundy pokazują jak Weronika i Wiktor wygrywają lub przegrywają to co wzajemnie chcieli stworzyć, osiągnąć. Czy ich miłość jest prawdziwa. Zachęcam do przeczytania książki „10 rund” Andrzeja Szmidla, która jest już w sprzedaży w formie ebooka. Zachęcam do jej przeczytania. - http://www.ebooki123.pl/10-rund_p29

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/10-rund_p29

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/10-rund_p29