Wiedz, że wiesz.

Seria: Inny Świat
Wydawnictwo: Limbus
Know you know.
8371910126

Naszym zadaniem tu na Ziemi jest pełna samorealizacja Boga-Jam Jest, w nas. Przywołanie tej mocy otworzy wiele bram zarówno do naszego umysłu, jak i serca prowadząc nas drogą poznania. Wiedza do której musimy dotrzeć, jest w naszym wnętrzu. Przeszkoda na tej drodze to nasza druga jaźń, świadomy umysł-wielki kosmiczny żartowniś, który będzie upierał się, że Bóg, Jam Jest, nie istnieje. Żeby usunąć ciemność, musimy pokochać tę drugą jaźń, stać się pełni radości i całkowicie szczerzy.
W ciągu najbliższych kilkunastu lat będziemy świadkami jednych z największych przemian, jakie kiedykolwiek miały miejsce na Ziemi. Zmianom o charakterze geologicznym towarzyszyć będą zmiany na arenie społecznej, kiedy wyłoni się nowy sposób porozumiewania, oparty na uczciwości, prawości i miłości, które to wartości staną się czynnikami kształtującymi myśli i czyny człowieka.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

hienka7 | 2013-10-27
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 27 października 2013

Książeczka bardzo dobra. Pomimo że jest w niej wiele odniesień do chrześcijaństwa (a nie wszystkim to odpowiada) to uważam, że każdy powinien ją przeczytać gdyż otwiera oczy na to co dzieje się wokół nas.

Ta książeczka, to prosta droga prowadząca ku przebudzeniu duszy. Przepiękna i pełna prawdy. I z tego, co zauważylam mialam wiele szczęścia znajdując ją w jednym z antykwariatów, gdyż jest już raczej niedostępna...