Wiedz, że wiesz.

Wydawnictwo: Limbus
Know you know.
8371910126
Agnieszka

Naszym zadaniem tu na Ziemi jest pełna samorealizacja Boga-Jam Jest, w nas. Przywołanie tej mocy otworzy wiele bram zarówno do naszego umysłu, jak i serca prowadząc nas drogą poznania. Wiedza do której musimy dotrzeć, jest w naszym wnętrzu. Przeszkoda na tej drodze to nasza druga jaźń, świadomy umysł-wielki kosmiczny żartowniś, który będzie upierał się, że Bóg, Jam Jest, nie istnieje. Żeby usunąć ciemność, musimy pokochać tę drugą jaźń, stać się pełni radości i całkowicie szczerzy.
W ciągu najbliższych kilkunastu lat będziemy świadkami jednych z największych przemian, jakie kiedykolwiek miały miejsce na Ziemi. Zmianom o charakterze geologicznym towarzyszyć będą zmiany na arenie społecznej, kiedy wyłoni się nowy sposób porozumiewania, oparty na uczciwości, prawości i miłości, które to wartości staną się czynnikami kształtującymi myśli i czyny człowieka.

Ta książeczka, to prosta droga prowadząca ku przebudzeniu duszy. Przepiękna i pełna prawdy. I z tego, co zauważylam mialam wiele szczęścia znajdując ją w jednym z antykwariatów, gdyż jest już raczej niedostępna...

hienka7 | 2013-10-27
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 27 października 2013

Książeczka bardzo dobra. Pomimo że jest w niej wiele odniesień do chrześcijaństwa (a nie wszystkim to odpowiada) to uważam, że każdy powinien ją przeczytać gdyż otwiera oczy na to co dzieje się wokół nas.

Michał | 2014-04-29
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Ezoteryka