Miód. Ponad 75 smakowitych i zdrowych przepisów

Tłumaczenie: Natalia Bartuszek
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Honey. More 75 Delicious & Healthy Recipes
978-83-258-0211-0
kuchnia, miód, przepisy kulinarne
bursztynowa

Ten słodki przysmak Matki Natury nie zawiera tłuszczu ani węglowodanów, ma natomiast cenne przeciwutleniacze. Ponadto, kombinacja fruktozy i glukozy w miodzie sprawia, że jest on dobrym źródłem energii, niepowodującym nagłego spadku poziomu cukru, charakterystycznego w przypadku innych substancji słodzących. Proponujemy ponad 75 przepisów z całego świata, podkreślających egzotyczny charakter...

Proponujemy ponad 75 przepisów z całego świata, podkreślających egzotyczny charakter słodkiego przysmaku, jak również klasyczne dania, które z przyjemnością można serwować rodzinie i przyjaciołom.

źródło opisu: Klub dla Ciebie, 2010

źródło okładki: http://www.weltbild.pl