Cierń w koronie cz. 2 „Klucz”

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
83-919837-1-4
komiks
komiksy

Drugi tom cyklu „Cierń w koronie”, komiksu w którym równolegle istnieje świat rzeczywisty, świat fantastyczny, wreszcie świat wyobrażeń, omamów i halucynacji. Na rysunkach Owedyka funkcjonują one na równych prawach. Lektura „Ciernia w koronie” to zafundowanie sobie niedrogiej choroby psychicznej, miejmy nadzieję, że uleczalnej po zamknięciu albumu. Nawet bardziej niż komiksowe postacie to...

Lektura „Ciernia w koronie” to zafundowanie sobie niedrogiej choroby psychicznej, miejmy nadzieję, że uleczalnej po zamknięciu albumu. Nawet bardziej niż komiksowe postacie to właśnie czytelnik traci poczucie realności, ulegając kreacji autora.

źródło opisu: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy

źródło okładki: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy