Doktor Bryan 2 „Archipelag duszy”

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
83-921407-4-5
komiks
komiksy

Pamiętasz, jak kiedyś budziłeś się każdego dnia i nie czułeś się sobą? Jak codziennie wydawało ci się, że jeszcze wczoraj byłeś inny? Jak uwierało cię własne zbuntowane ciało, a dzikie myśli opuszczały mózg i przetaczały się przez wnętrzności? Byłeś obcy dla samego siebie. Odbijało się to niekorzystnie na twoich seksualnych stosunkach, towarzyskich kontaktach i życiu społecznym. Aż przyszedł doktor Bryan, rozpruł cię i dobrał ci się do duszy. Pamiętasz?

źródło opisu: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy

źródło okładki: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy