Zgłosuj na książki roku 2017

Dare You To

Cykl: Pushing the Limits (tom 2)
Wydawnictwo: Harlequin
Dare You To
angielski
_Harper_

"I dare you..." If anyone knew the truth about Beth Risk's home life, they'd send her mother to jail and seventeen-year-old Beth who knows where. So she protects her mom at all costs. Until the day her uncle swoops in and forces Beth to choose between her mom's freedom and her own happiness. That's how Beth finds herself living with an aunt who doesn't want her and going to a school that...

"I dare you..."

If anyone knew the truth about Beth Risk's home life, they'd send her mother to jail and seventeen-year-old Beth who knows where. So she protects her mom at all costs. Until the day her uncle swoops in and forces Beth to choose between her mom's freedom and her own happiness. That's how Beth finds herself living with an aunt who doesn't want her and going to a school that doesn't understand her. At all. Except for the one guy who shouldn't get her, but does....

Ryan Stone is the town golden boy, a popular baseball star jock-with secrets he can't tell anyone. Not even the friends he shares everything with, including the constant dares to do crazy things. The craziest? Asking out the Skater girl who couldn't be less interested in him.

But what begins as a dare becomes an intense attraction neither Ryan nor Beth expected. Suddenly, the boy with the flawless image risks his dreams-and his life-for the girl he loves, and the girl who won't let anyone get too close is daring herself to want it all....

źródło opisu: http://www.katielmcgarry.com/

źródło okładki: http://www.katielmcgarry.com/

Katarzyna | 2015-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2015

Świetna historia. Tak samo urzekająca jak historia tomu nr 1. :)
I DARE YOU!
Dla takiego romantycznego Ryana mogłabym przyjąć każde wyzwanie.:) Zakochałam się w nim, gdy ofiarował naszej Beth butelkę z deszczem<3
śliczna:)

Martoonia | 2014-06-24
Przeczytana: 23 czerwca 2014

Jak czasem trzeba przeciwstawić się wszystkim żeby zaznać trochę szczęścia. Wszystkim, a zatem również rodzicom, których miłość rodzicielska nie pozwala spojrzeć na to czego chciałoby ich dziecko, gdyż widzą tylko to, jacy sami chcieli by być. Kolejna historia młodych ludzi, poznających uroki życia, wkraczających w świat dorosłych, gdzie nic nie jest łatwe, a przeciwnie – dziwnie skomplikowane, a czasem nawet przerażające. Beth i Ryan, ich życie nie należy do najłatwiejszych, a czasem widok idealnego, poukładanego życia rodzinnego to tylko pozory, nierealna wizja tworzona dla potrzeb otoczenia. Zarówno Beth, jak i Ryan są poszukujący, szukają bezpieczeństwa, zrozumienia, miłości, ale przy tym są skryci, nie potrafią zaufać żeby przypadkiem jeszcze boleśniej nie odczuć jakiejkolwiek zdrady. Problemy poruszane przez autorkę są ot takie życiowe, ale jak zwykle miłość potrafi wnieść się ponad nimi ;) polecam

mania_kch | 2014-07-09
Na półkach: Przeczytane, 2014

Typowa "młodzieżówka", opowiadająca o trudnych relacjach rodzinnych, przyjacielskich, partnerskich. 17-letnia Beth zmaga się z trudną przeszłością, która ma ogromny wpływ na jej teraźniejszość i nie pozostawia żadnego wyboru jeśli chodzi o przyszłość. Na swej drodze spotyka Ryan'a, chłopaka, który sam boryka się z pewnymi problemami.Między nastolatkami rodzi się uczucie, lecz czy sama miłość jest w stanie pomóc tej dwójce przezwyciężyć przeciwności losu? Czy popchnie ich do walki o swoje czy raczej do ucieczki od problemów i poważnych decyzji?
Książka porusza trudne tematy, niezwykle obrazowo autorka przedstawiła niektóre zdarzenia, przez co ta część wydaje się bardziej emocjonalna od poprzedniej.
Polecam :)

kasik | 2016-08-14
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 14 sierpnia 2016

Dare You To to druga część serii Przekraczając granice (Pushing The Limits) i równie dobrze się czytało jak wcześniejszą część. Jak widać, problemy młodych ludzi wcale nie muszą być płytkie i sprowadzać się do trywialnych materialnych rzeczy. Beth i Ryan to siedemnastolatkowie borykający się z całkiem "dorosłymi" problemami i rodzącym się uczuciem.
polecam

Elisabeth_ | 2013-08-26
Przeczytana: sierpień 2013

Druga część z serii Pushing The Limits, której bohaterką jest nieokiełznana i pyskata Beth (znana z pierwszej części) oraz bejsbolista Ryan. Nie będę się rozwodzić nad samą treścią, ale dowiadujemy się tutaj, jak wyglądało życie Beth przed Isaiahem i Noah oraz że rodziny, które wyglądają perfekcyjnie na zewnątrz niekoniecznie takie są w rzeczywistości.

Teraz trochę prywaty: w pierwszej części miałam nadzieję, że pairing Beth&Isaiah, jednak czytając tę część cieszę się, że się skończyła, jak skończyła. ^^ No i w tej części po prostu polubiłam Beth- widząc, dlaczego tak się zachowywała, wszystko jej wybaczyłam. :)

No a teraz czekam do listopada na trzecią część, Crash Into You z Isaiahem w roli głównej- to jest chyba najbardziej tajemnicza postać tej serii. :)

Polecam!

Wiesława | 2016-07-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam EBOOK
Przeczytana: 05 lipca 2016

Czy można sobie wyobrazić straszniejsze dzieciństwo, niż dzieciństwo Beth? Jakie spustoszenie i odwrócenie pojęć powstało w głowie małej dziewczynki, a wszystko to w imię bezwarunkowej i szczerej miłości dziecka do matki. Jak bardzo wydarzenia z przeszłości okaleczyły psychikę prawie już pełnoletniej dziewczyny? Szokujące! Książka brutalnie obnaża wpływ środowiska, w którym dorastają główni bohaterowie na ich sposób pojmowania świata, ich przyszłość i system wartości... Niesamowita książka. Jestem pod wrażeniem i polecam jej lekturę.

Magdalena | 2014-06-14
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Druga książka tej autorki i moim zdaniem lepsza od poprzedniej. Jest to opowieść o przyjaciółce Noah - Beth. Dziewczyna ma ciężkie życie, bita przez chłopaka matki alkoholiczki i narkomanki, opuszczona przez kochanego wujka i ojca. W dalszej części książki dowiadujemy się czemu Beth stała się taka skryta, dumna i odizolowana.
Ryan z pozoru jest doskonały pod każdym względem, ale jego rodzinna sytuacja jest ciężka, brat Mark opuszcza dom i brata po wyznaniu rodzicom że jest gejem i to powoduje rozpad rodziny, która za wszelką cenę chce uchodzić za idealną dla reszty społeczeństwa.
Ryan będzie musiał wybierać między kilkoma sprawami miłością do bejsbolu a pisaniem, walczeniem o miłość bo Beth a posłuszeństwem wobec rodziców.
Książka interesująca i wciągająca, jednak raczej dla młodzieży.

książek: 2076
bookish | 2014-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2014

kolejna książka i kolejna dawka uczuć, przeżyć i emocji. po przeczytaniu pierwszej części uważam, że ta jest trochę słabsza, ale mimo tego nic nie ujmuje jej uroku oraz historii głównych bohaterów. gdy poznałam Beth w pierwszej części myślałam, że faktycznie powstanie duet Beth&Isaiah, jednak po zapoznaniu się z Beth, jej przeżyciami, myślami, brakiem zaufania do kogokolwiek, brakiem miłości i ciągłym dbaniem o siebie musiała dbać również o uzależnioną od narkotyków matkę, znosić porzucenie przez ojca i bicie przez dilera narkotykowego, tylko bo to by chronić matkę, która nie dała jej nic. jakim Beth musiała wykazać się ogromnym sercem. cieszę się, że miała Scotta, który pomógł jej odbić się od dna i zacząć nowy początek. a co do Ryana, z pozoru idealna rodzina? tak to się zaczyna, ale nikt nie wie co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. zmuszany, popychany i wykorzystywany przez rodziców do tego, aby spełniać ich nieosiągnięte aspiracje Ryan podporządkowuje się, do tego przeżywa...

Ania | 2015-03-24

Pierwsza część chyba bardziej mi się podobała, mimo to przyjemnie się czytało. Do Beth mam ambiwalentny stosunek, za to Ryana bardzo polubiłam :)

Esia | 2015-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2015