Hakerzy atakują. Jak przejąć kontrolę nad siecią

Tłumaczenie: Radosław Meryk
Wydawnictwo: Helion
Stealing the Network: How to Own the Box
83-7361-460-5
hacking, hakerzy, internet, komputer
hobby
Artur

"Hakerzy atakują. Jak przejąć kontrolę nad siecią" jest niepowtarzalną książką, w której połączono fikcyjne historie z opisem rzeczywistych technik ataku. Choć żadna z opisanych w tej książce sytuacji nie zdarzyła się naprawdę, z powodzenie mogła się zdarzyć. Niektórzy mogą sądzić, że jest to swoisty podręcznik dla przestępców komputerowych, ale według mnie ta książka jest czymś innym: przedstawia sposób myślenia kreatywnych umysłów najlepszych spośród współczesnych hakerów, a jak wiadomo ta gra jest grą umysłów.

źródło opisu: Helion, 2004

źródło okładki: www.helion.pl