Bleach 23. Mala Suerte!

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Bleach (tom 23)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
ブリーチ
manga, shounen, akcja, przygodowa, shinigami
komiksy

Ulquiorra, wysłany przez Aizena celem zlikwidowania Ichigo, zwraca uwagę na drzemiące w chłopaku moce. Tymczasem w świecie ludzi pojawia się Rukia oraz inni strażnicy, zaniepokojeni knowaniami Aizena. Rozpoczyna się otwarta wojna między Soul Society a Arrancarami!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2012

źródło okładki: http://jpf.com.pl

książek: 2084
Justyna | 2014-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2014

Zaczynam się przyzwyczajać do zmiany rodzaju na "arrancary", a nie "arrancarzy", jak to sobie niegdyś przekładałam. Pojawił się Grimmy ze swoją ekipą, wspaniała postać

Aiwlys | 2013-01-23
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Tomik palce lizać. Mnóstwo akcji, wiele wątków i humor. W końcu przebudzenie po kilku ostatnich tomach.

EmilyStrange | 2012-12-20
Przeczytana: 19 grudnia 2012

W końcu do akcji ruszył mój ulubiony Arrancar xD
Walka Ikkaku z Lionesem jest epicka, a jeszcze się nie skończyła xD Uwielbiam 11 oddział.
Oczywiście zebranie Stowarzyszenia Kobiet Shinigami przebiło wszystko xD

Vastige | 2012-12-16

Bleach jest moją pierwszą mangą i stoję za nim murem. Fabuła wciągająca, kreska z tomu na tom coraz lepsza. Jestem z nim na bieżąco, a ten tom jest genialny, podobnie jak inne.

Nie ma to jak ponowne spotkanko Rukii i Ichigo.