Pomarańczowe ogrody

Wydawnictwo: Radwan
Marta Grzebuła

Pomarańczowe ogrody – Beata – młoda, nazbyt ufna i lojalna. Kim są Leszek, Norbert i Hubert? Który z nich da jej miłość, a który ściągnie na dno piekła? A może już to zrobił? A jej rodzice – czy wszystko zawsze było w porządku? A jej dzieci? Błędne koło emocji i sytuacji, karuzela doznań... Jak w tym wszystkim kobieta odnajdzie drogę do miłości?

źródło opisu: http://www.radwan.pl/index.php?option=com_virtuema...(?)

źródło okładki: Autorki

grejfrutoowa | 2014-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Marta Grzebuła ma na swoim koncie powieści o różnorodnej tematyce. W 2012 roku wydawnictwo Radwan wydało jej książkę „Pomarańczowe ogrody”. Miałam okazję czytać ją dzięki uprzejmości autorki w formie ebooka.
Beata nie ma łatwego życia. Jej mąż jest alkoholikiem. Boje ją, wyzywa i znęca się nad nią psychicznie. Z tego powodu odbierają im dzieci. Beata długo zmaga się z sobą, w końcu jednak podejmuje decyzję – ma dość. Postanawia odejść od męża. Pomagają jej w tym rodzice, którzy wspierają ją na każdym kroku i doradzają we wszystkim. W końcu w sprawie Leszka zapada wyrok – nie może zbliżać się do rodziny, pozbawia się go również praw rodzicielskich. Beata w końcu może odetchnąć, zaczyna nowe życie. Zaczyna od remontu mieszkania, który pochłania zbyt dużo czasu. Gdy już się z nim upora okaże się, że jej koleżanka zabiera ją na sylwestrową zabawę. Tam pozna mężczyznę, Norberta. Zaczynają się spotykać, stają się sobie bliżsi, do momentu w którym Beata odkryje, że Norbert jest...

| 2013-01-30
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

ponoć świetna, zobaczymy. jest w księgarni Radwan, długo na nią czekałam ale już w końcu mam - przejrzałam i zapowiada się nieźle

Marta Grzebuła | 2013-12-22

Zapraszam - jeśli jesteś zainteresowana powieścią tą lub inną, napisz martagrzebula@o2.pl - Czekami zapraszam do korespondowania.

AgaZlotko | 2016-02-12
aelirenn28 | 2016-05-06