Książka Roku 2018

Wydawnictwo: Astral Dynamics
Silence

źródło okładki: https://www.scribd.com

Tiffany | 2018-08-10

świetne, bardzo praktyczne i przejrzyście napisane wprowadzenie do Medytacji Vipassany. Myślę, że to jest idealna pozycja dla każdego początkującego medytatora :)

Edit | 2015-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2015

Bardzo fajna, refleksyjna książka, napisana łatwym przyjemnym językiem. Obala mity na temat medytacji i pozwala spojrzeć na nią przez pryzmat doświadczenia, uważności, a nie ekscentryczności i szaleństwa. Polecam.

Jamelia | 2018-07-11

Ładnie wprowadza w zagadnienie medytacji. Rozpoczęłam medytacje kilka dni temu. Do książki na pewno będę zaglądać, ponieważ ona pomaga w eliminacji błędów popełnianych podczas praktyki. Ogólnie - polecam.

Maczadro | 2015-07-12

Mógłbym i gdyby nie błąd aplikacji Lubimyczytać pewnie bym napisał w tej opinii kilka słów o sobie i o swoich przeżyciach, ale nie warto bo odwróciłbym uwagę od tej wspaniałej księgi, dzięki której zacząłem swoją przygodę z medytacją. Nie pozostaje nic więcej do napisania niż dziękuje, naprawdę uratowała mnie kiedy byłem na emocjonalnym dnie, jeszcze raz puszczone w świat, dziękuje :)

Coldy1988 | 2016-11-29

Niezwykle treściwe ponad stron napisane na temat techniki, która z grubsza polega jedynie na obserwowaniu oddechu, pozwala odnieść wrażenie że osoba która je pisała faktycznie zna się na temacie. Treść dokładnie wyczerpuje tytuł którym została oznaczona. Zdecydowanie polecam.

tyagaraja | 2016-03-04
Przeczytana: 04 marca 2016

Dziękuję za tę książkę. Dziękuję za istnienie sztuki medytacji Vipassana.

funkymonkk | 2018-12-28
Na półkach: Psychologia, Przeczytane