Kampinoski Park Narodowy

Seria: Spotkania z przyrodą
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
korrin

Kieszonkowy przewodnik z serii "Spotkania z przyrodą" przedstawia bogactwo przyrody ożywionej i nieożywionej, architekturę i historię KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO, zapoczątkowując serię prezentującą polskie parki narodowe.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.empik.com/kampinoski-park-narodowy-puko...»

Jarosław Wiśniewski | 2014-08-05

Książka znakomicie opisuje piękny teren Kampinoskiego Parku Narodowego. Czytelnik przeczyta w niej o dziejach Puszczy Kampinoskiej, o architekturze i historii tego obszaru, zapozna się ze światem roślin i zwierząt puszczy oraz ochroną przyrody realizowaną na jej obszarze. Mnóstwo zdjęć. Rzetelne informacje podane w przystępnej formie. Format kieszonkowy. Polecam. Bardzo dobry przewodnik po wyjątkowym i cennym przyrodniczo obszarze.

korrin | 2012-12-10
kapiszonkkk | 2017-12-22