Survival. Poradnik sportów obronnych.

Wydawnictwo: WM
8386194383
hobby
korrin

telefonalarmowy | 2016-08-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

Całkiem przydatny, choć napisany trochę topornie, zbiór podstawowych informacji na temat zachowań survivalowych i przydanych umiejętności oraz rzeczy.

Wrona | 2015-05-15
Przeczytana: 2007 rok

Kupiona X lat temu, gdzieś się tam kurzy, ale nie była aż taka zła, jak niektórzy piszą. Po prostu innych wtedy nie było, a jak były to głównie pisane pod harcerzy. Zaletą był mały format idealny do kieszeni bojówek.

Revolver | 2015-04-09
Przeczytana: 2005 rok

Zaskoczony jestem tak wysoką oceną Korrina.
Ma do tego prawo. Uważam jednak, że w tej książeczce jest sporo spłyceń, a do tego także - mniej lub więcej poważnych błędów. Nie ma w niej ponadto ducha. Wygląda to tak, jakby autorzy spotkali się niespodziewanie i umówili, że sobie coś na jakiś temat napiszą.

Uczciwie się przyznaję: celowo obniżyłem własną ocenę o punkt, by chociaż mocniej obniżyć średnią. Od paru autorów książek o survivalu (w tym i polskich) tę książeczkę dzielą morza i góry.