Etykieta menedżera

Wydawnictwo: Sonia Draga
978-83-7508-538-9
popularnonaukowa

Sukces w prowadzonych interesach nie zależy jedynie od znajomości technik negocjacyjnych. Serdeczność, naturalna...gościnność, elegancki ubiór czy swobodne zachowanie podczas rozmów mają równie duży wpływ na ostateczny ich rezultat. A ową swobodę zapewnia właśnie znajomość obowiązującej etykiety, którą autorzy pragną czytelnikom przybliżyć. Podczas pisania tej książki wykorzystali wiedzę i doświadczenie nabyte podczas pracy na placówkach dyplomatycznych, gdzie mogli poznać i docenić wagę właściwego zachowania podczas prowadzenia rozmów – zarówno politycznych, jak i gospodarczych. Umiejętność dobrej prezentacji własnego stanowiska bez prób narzucania swojej opinii innym, wzbudzenie sympatii, zaufania, zrozumienie innych, uprzejmość, życzliwość i dobre maniery – wszystko to można osiągnąć poprzez praktykę.
Tę użyteczną w codziennym życiu zawodowym i prywatnym wiedzę autorzy starali się przekazać w łatwej i przystępnej dla czytelnika formie, tak aby każdy mógł ją wykorzystać na co dzień.

źródło opisu: http://www.soniadraga.pl

źródło okładki: http://www.soniadraga.pl

Michał Bagiński | 2015-12-23
Na półkach: Przeczytane, BIZNES

Bardzo dobra i pomocna książka, która w sposób kompleksowy opisuje zasady właściwego zachowania. Jak zachować się przy stole, jak poprawnie posługiwać się wizytówkami, itp. Polecam!